Türk Malı 4.Bölüm Fragmanı

Türk Malı 4.Bölüm Fragmanı izle, Türk Malı  dizisinin 18 haziran 2017 pazar akşamı saat 20:00’da STAR TV ekranlarında yayınlanacak olan 18.Bölüm Fragmanı izlemeniz için sitemizde hazırdır. Türk Malı son bölüm fragmanını kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.

Erman Eymen’den ödünç aldığı “zengin hayatı” alışmakta çok büyük zorluklar çeker. Bir yandan yiğenleri ile uğraşır bir yandanda çocukların bakıcısı Bakiye’le uğraşmaktadır.
Eymen nikah masasında şehnaz’ı bırakıp kaçtı! Şehnaz evde her türlü hakimet sağlamak için her türlü numara çevirir. Bu durumda Bakiye ise Erman’a yakınlaşmak zorunda kalır. Şehnaz’ın babası Trabzon’dan Eymen’i görmeye gelecektir. Erman bunu duyunca sinir’den küplere biner ve evde işler karışır. Çünkü Eymen hala kayıptır. Şehnaz Erman’a bir teklifde bulunur Erman’ın Eymen yerine geçmesini ister. Erman ise çok heycanlıdır çünkü hayatında ilk defa bir rol yapacaktır. Bütün ev Eymen’in yolunu gözler. Çocukların amcası olarak Bakiye ve okul müdürü ile veli toplantısına gider.

Türk Malı dizisinin en güncel fragmanları ve dizi özetleri “fragmanbu.com” farkıyla sizlerle.

Yorumunu Paylaşabilirsin

To Top