Muhteşem Yüzyıl Kösem 29.Bölüm Fragmanı

Muhteşem Yüzyıl Kösem 29.Bölüm Fragmanı izle, Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin 20 haziran 2017  salı akşamı saat 20:00’da FOX TV ekranlarında yayınlanacak olan 29.Bölüm Fragmanı izlemeniz için sitemizde hazırdır.Muhteşem Yüzyıl Kösem son bölüm fragmanını kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.

SON BÖLÜM ÖZETİ:

Saraydan sürülen Sultan İbrahim’i Kösem Sultan şimşirliğe götürür. Orda kozlarını paylaşmanın zamanı gelmişti. Sultan İbrahim’in ise kararları aynıdır. Sultan İbrahim’e aslında Kösem Sultan ders vermek ister. Vezir-i azâm Kemankeş Paşa’yla beraber Yeniçeriyi kışkırtmaya kararı alırlar.
Turhan Sultan ise bunu öğrenir. annesi ile oğlunun arasını açmaya karar vermiştir. Kösem Sultan’ın mührünü çalarak Kösem sultanın adına yeniçeriye emir göndermiştir. Kemankeş paşanın Sultan İbrahim tarafından infaz emri verilmiştir. Kemankeş infaz edilmesin diyerek Kösem Sultan kaçırmıştır. Turhan Sultan ise yerini öğrenir ve bunu İbrahim Sultan’a yerini söyler. Kemankeş’i İbrahim Sultan bulmuştur ve Kösem Sultan’ın gözü önünde infaz etmiştir.

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin en güncel fragmanları ve dizi özetleri “fragmanbu.com” farkıyla sizlerle.

Yorumunu Paylaşabilirsin

To Top