Fazilet Hanım Ve Kızları 13.Bölüm Fragmanı

Fazilet Hanım Ve Kızları 13.Bölüm Fragmanı izle, Fazilet Hanım Ve Kızları dizisinin 17 haziran 2017 cumartesi akşamı saat 20:00’da STAR TV ekranlarında yayınlanacak olan 13.Bölüm Fragmanı izlemeniz için sitemizde hazırdır.Fazilet Hanım Ve Kızları   son bölüm fragmanını kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.

Sinan, Hazan’a otel odası ile ilgili gerçekleri itiraf etmek ister ama korkularına yenik düşererek hiçbir şey diyemez. Sinan Hazan’dan kaçar Hazan ise durum farkındadır. Hazan’ın kafasında yeni soru işareti oluştu.Nil ise Hazan’a korkunç bir plan yapmıştır eve geldiğinde onu bekliyor olacaktır. Nil tuzağa Sinan’ıda çeker ve bir anda Hazan ve Sinan korkunç bir tuzakta bulurlar.
Fazilet yalıya kızların’da girmesini ister! Fazilet Kerim’e ile ilgili bir şeyler ararken kendini Yağız ile Ece arasındaki Şüphelerde bulur. Yaşadıkları kabus Sinan ile Hazan’ı biraz daha yakınlaştırır. Otel odasıyla ilgili gerçek bir anda Yağız’ın suratına çarpar. Sinan hayatı’nın en çok acı veren yüzleşmesini yaşar.


Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin en güncel fragmanları ve dizi özetleri “fragmanbu.com” farkıyla sizlerle.

Yorumunu Paylaşabilirsin

To Top